Žadeīts pirtī un saunā

Saskaņā ar zinātniskiem atklājumiem litoterapijā, žadeītam piemīt koncentrēta pozitīva enerģētiska ietekme uz cilvēka organismu, jo šis ir stabilizācijas akmens. Žadeīts stiprina nervu sistēmu, izlīdzina arteriālo spiedienu, mīkstina asinsvadus, uzlabo asins sastāvu, pastiprina potenci, ārstē nieru urīnizvadkanālu slimības. Šīs īpašības pastiprinās, ja žadeītu sasilda. Akmens temperatūras paaugstināšana labvēlīgi iedarbojas gan uz organisma fizioloģiskajiem procesiem kopumā, gan arī uz atsevišķām tā sistēmām un orgāniem.

Sildot žadeīta akmeni izdalās meta silīcija skābe, nātrija joni un dažādi mikroelementi (Zn, Cu, Se, Ag u.c., kopumā ap 60 dažādi mikroelementi), kuri kopā ar ieelpoto gaisu un caur ādu iekļūst asinsritē. Joni, sasniedzot galvas smadzeņu garozas centrus, iedarbojas uz centrālās un veģetatīvās nervu sistēmas darbību, normalizējot to. Tāpat tiem piemīt pretiekaisuma un bakteriostatiska iedarbība.

Žadeīts ir pusdārgakmens, kuram piemīt augsts blīvums (3,43g/cm3) un vienlaicīgi arī vāja siltuma vadība (2,9kKal/m-ch-o). Žadeīta akmens ilgā laika periodā sniedz maksimālu siltumatdevi, kas sekmē maksimāli ilgu „vieglu garu”.

Ir neiespējami atrast cilvēka veselībai lietderīgāku akmeni par žadeītu. Žadeītam piemīt ārstnieciskas īpašības. Šīs īpašības akmenim ir pateicoties sabalansētam ķīmiskajam sastāvam un unikālajām fiziskajām īpašībām. Žadeīta akmens sastāvā ir atrodami vairāk nekā 60 Mendeļejeva tabulas elementi (īpaši liels ir sudraba un silīcija daudzums). Šie elementi ir tādās proporcijās, kas ļauj labvēlīgi ietekmēt daudzus cilvēka orgānus.

Žadeīts, ko piedāvā jums Saunas.lv, ir paredzēts izmantošanai saunā un pirtī. Žadeīts, pateicoties savām fizikālajām un ķīmiskajām īpašībām:

  • Nešķeļas;
  • Ļoti ilgi spēj uzturēt siltumu;
  • Ir infrasarkanā starojuma avots;
  • Jonizē gaisu;
  • Piesātina ūdeni ar meta silīcija skābi;
  • 5 gadu laikā, izmantojot pirtī un saunā, dažāda tipa krāsnīs, nezaudē savas īpašības.

Jūs varat iegādāties žadeītu saunas.lv veikalā