Ārstnieciskais pirts tvaiks

Nevienam nav noslēpums, ka pirts apmeklējumi labvēlīgi ietekmē visa organisma darbību. Kādu laiku pavadot pirtī organisms tiek vaļā no dažādām nevajadzīgām vielām – šlaki, toksīni. Visas šīs nevajadzīgās vielas no organisma tiek izdalītas ar sviedriem. Cik jauki ir pēc labas masāžas ar pirts slotu ienirt ezera ūdenī vai vēsā baseinā! Pēc visām procedūrā iedzert karstu piparmētru tēju. Viss augstāk minētais ir brīnišķīgi, tomēr daudzi pirts apmeklējumu uztver nevis kā vienu no veidiem kā uzlabot savu veselību un organisma darbību, bet kā iespēju zaudēt dažus liekos kilogramus. Daži, lai sasniegtu šo mērķi, pirti apmeklē gandrīz katru dienu un neaizdomājas par to, kādu ļaunumu nodara savam organismam. Vai tiešām pirts apmeklējumi ļauj efektīvāk cīnīties ar lieko svaru?

Jā, tiešām, ja nosvērties pirms un pēc pirts apmeklējuma, tad starpība ir redzama. Šāds efekts tiek panākts, jo pirts apmeklējuma laikā no organisma izdalās sviedri, līdz ar to arī šķidrums no organisma. Tomēr, pietiek izdzert dažas ūdens vai tējas glāzes, vai labi paēst, kā iepriekšējais svars atgriezīsies.

Tiem, kuri tiešām vēlas cīnīties ar liekajiem kilogramiem, atbrīvoties no celulīta, ir jāatceras viens likums: vēlamais efekts nostiprināsies tikai tad, ja pirts apmeklējumi būs regulāri, Jūs no pirts apmeklējuma gūsiet baudu, kā arī neaizmirsīsiet kombinēt pirts apmeklējumus ar fiziskajām aktivitātēm un pareizu uzturu.