Somu saunas būvniecība

Vēl 10 līdz 12 gadus atpakaļ vārds „sauna” daudziem bija svešs, tomēr šodien somu sauna kļuva tik populāra, diez vai atradīsies cilvēks, kurš nezin, kas tas ir. Mūsdienās sauna ir pieejama viesnīcās, sporta klubos, fitnesa centros, skaistumkopšanas salonos, kā arī daudzās dažādās iestādēs, nemaz nerunājot par privātajām saunām dzīvokļos un privātmājās. Saunas popularitāte ir izskaidrojama ar to, ka saunas būvniecība nav laikietilpīga (aizņem apmēram vienu nedēļu), kā arī izdevumu ziņā sauna būvniecība būs lētāka nekā, piemēram, krievu pirts būvniecība.

Tomēr, saunas būvniecību nevar uztvert vieglprātīgi. Lai iegūtu īstu, labas kvalitātes saunu ir nepieciešama pārdomāta ventilācijas sistēma un lieliska siltumizolācija. Saunas būvniecības laikā noteikti ir jāatceras arī par ugunsdrošību. Ir vērts pievērst uzmanību, ka koka vagondēlim, ar kuru tiek veikta pērtuves iekšējā apdare, piemīt dažādas īpašības. Sarkanais Kanādas ciedrs, Āfrikas koks abaši, liepa – ir no kā izvēlēties!

Saunas apgaismojums var tikt izpildīts dažādos variantos: stūra, sienas gaismas ķermeņi, gaismas trupas aiz muguras balstiem, speciāls griestu apgaismojums – visas šīs iespējas ļauj veidot neatkārtojamu jūsu pērtuves atmosfēru.

Ja jums radās vēlme pie sevis mājās uzbūvēt pirti, mēs būsim priecīgi jums palīdzēt. Aizpildiet zemāk pieejamo atgriezeniskās saites veidlapu vai sazinaties ar mums pa telefona numuru: