Skip to main content

Pirts un saunas modernizācija

Pilnveidojiet savu pirti!

Pirts interjera dizainam nav mazsvarīga nozīme, jo apkārtējai videi ir jārosina klusumu, mieru un mājīgumu. Mūsdienās pastāv daudz iespējamo variantu kā labiekārtot pirts interjeru, tomēr Saunas.lv var piedāvāt ne tikai pirts izrotāšanu vai pirts elementu aizvietošanu…

Sāls bloki no himalaju sāls

Himalaju sāls, tas ir ne tikai skaists materiāls, bet arī ārkārtīgi noderīgs cilvēka organismam.

conceptMūsdienu pētījumi ir parādījuši, ka tā saucamie sāls bloki, noteiktas temperatūras iespaidā veido unikālu mikroklimatu, kā pamatā ir negatīvie joni. Esot daļa no mums labi pazīstamo un pierasto pirtīm un saunām, bloki var kļūt par neaizvietojamu zālēm, kas palīdz cīnīties ar dažādām plaušu slimībām, kavēt kaitīgo baktēriju attīstību elpceļos, normalizēt bronhu darbību, šķīdināt un izņemt krēpas, kā arī palīdzēt darīt daudz ko citu, kas ir svarīgs cilvēka organisma veselībai.

Sasildot sāls blokus, tie sāk izdalīt lielu daudzumu lietderīgo elementu. Iekļūstot cilvēka organismā caur elpceļiem, šie elementi veic vispārējo ārstniecisko iedarbību, stiprina imūnsistēmu un kļūst par aizsargmūri visam nelabvēlīgajam, kas atrodas apkārtējā atmosfērā.

Korejas māls

glinaKorejas māls paneļi – tas ir jauns eksotermisks materiāls, kas ir izstrādāts Dienvidu Korejā. Izstrādes procesā ir izmantotas nanotehnoloģijas, kā arī tika ņemtas vērā patērētāju vēlmes. Tas ir ekoloģiski tīrs, ekonomisks, viegli ekspluatējams un cilvēka organismam drošs materiāls. Šādu paneļu izmantošanas ilgums ir no 30 gadiem. Tas ir pamatots ar patentēto tehnoloģiju izmantošanu, kuru jēga ir tajā, ka izstarojošais elements tiek uzklāts uz kokvilnas sieta, kurš ir piesātināts ar ūdeņraža nanostruktūrām, un šis siets savukārt ir ievietots māla panelī.

Ar infrasarkano un anjonu stariem notiek sildīšana. Tālais infrasarkanais starojums ir cilvēka acij neredzams saules gaismas spektrs. Šāda veida starojums nenodara pāri cilvēka veselībai, bet tieši otrādi labvēlīgi to ietekmē. Anjonu starojums veicina asins attīrīšanu, ķermeņa šūnu atjaunošanu, imūnsistēmas un veģetatīvās nervu sistēmas nostiprināšanu.

Priekšmeti, kuri atrodas infrasarkano staru iedarbības zonā tiks uzsildīti līdz temperatūrai, kura ir uzstādīta termostatā. Cilvēkam neradīsies nepatīkamas sajūtas nonākot kontaktā ar šiem priekšmetiem.

Krāsu terapija

Ārstēšanas metode izmantojot krāsu – krāsu terapija – mūsdienās ir kļuvusi ļoti populāra. Vēl senatnē tika uzskatīts, ka krāsu iedarbība spēj ne tikai veiksmīgi atjaunot dvēseles līdzsvaru, bet tiem piemīt arī nopietnas ārstniecisks faktors, kas palīdz ārstēt daudzas fiziskas kaites. Mūsdienu zinātnieki uzskata, ka krāsu terapija ir viena no perspektīvākajām un uzticamākajām ārstēšanas un atveseļošanas metodēm.

Kā tieši krāsas iedarbojas uz mūsu organismu? Piemēram, sarkana krāsa veicina asinsrites normalizēšanu un uzlabo vielmaiņu, dzeltena krāsa paaugstina koncentrēšanās spējas, gaiši zila krāsa nomierina, paaugstina imunitāti utt. Tagad izmēģināt krāsu terapiju savā pirtī vai saunā var jebkurš. Mums ir visa krāsu terapijai nepieciešamā aparatūra, kas pēc jūsu izvēles var tikt iebūvēta tieši pērtuves telpā.

Iegādāties ierīci var saunas.lv veikalā

Mike Hughes Authentic Jersey Brayden McNabb Authentic Jersey