Krievu pirts būvniecība

Krievu pirts apmeklējums – tā ir ne tikai laba tradīcija, tā ir filozofija. Paraža „uzmet garu” – šļakstīt uz akmeņiem ūdeni, kam ir pievienoti dažādu ārstniecisko augu uzlējumi, ļauj paaugstināt temperatūru, palielināt gaisa mitrumu un piešķir tam patīkamu aromātu. Iegūt slaveno „vieglo garu”, kā arī no sirds izpērties ar pirts slotiņu, var tikai īstenā krievu pirts pērtuvē!

Krievu pirts būvniecība ir visai darbietilpīgs process, kas sastāv no vairākiem etapiem.

– PIRMAIS ETAPS –

Krāsns uzbūvēšana. Atšķirībā no saunas, krievu pirtī noteikti ir jābūt ķieģeļu krāsnij „pirts krāsns”, kura pati par sevi ir sarežģīts inženiertehnisks objekts. Krāsns projekts tiek veidots izejot no pērtuves izmēriem un pasūtītāja vēlmēm, savukārt krāsns mūrēšanu veic profesionāls podnieks ar daudzu gadu pieredzi.

– OTRS ETAPS –

Dūmvada būvniecība, kas, atkarībā no konkrētiem apstākļiem, var būt: двухконтурный no nerūsējoša tērauda, no keramiskiem blokiem, в виде коренной или надсадной кирпичной трубы.

– TREŠAIS ETAPS –

Pērtuves telpas būvniecība. Lai siltais gaiss vienmērīgi izplatītos, lai nerastos tāds efekts, kā „kājas salst, bet galvai karsti”, tiek ļoti rūpīgi projektēta un izpildīta ventilācijas sistēma, siltumizolācija un tvaika izolācija. Tāpat tiek domāts par pirts apmeklētāju ērtību un izplānots lāvu un solu izvietojums.

– CETURTAIS ETAPS –

Un, visbeidzot, krievu pirts apdare. Ir vērts pievērst uzmanību, ka koka vagondēlim, ar kuru tiek veikta pērtuves iekšējā apdare, piemīt dažādas īpašības. Piemēram, sarkanajam Kanādas ciedram piemīt brīnišķīgs, ne ar ko nesalīdzināms, ārstniecisks aromāts.

Krievu pirts apgaismojums var tikt izpildīts dažādos variantos: stūra, sienas gaismas ķermeņi, gaismas trupas aiz muguras balstiem, speciāls griestu apgaismojums – visas šīs iespējas ļauj veidot neatkārtojamu jūsu pērtuves atmosfēru.

Ja jums radās vēlme pie sevis mājās uzbūvēt pirti, mēs būsim priecīgi jums palīdzēt. Aizpildiet zemāk pieejamo atgriezeniskās saites veidlapu vai sazinaties ar mums pa telefona numuru: